KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976347
nr 1497 6347
Oidentifierad konstnär. Signerad L Larsson, Körsbärsblom. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 113x102 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:02:28
23/10 14:10:20